Доставка і оплата

Умови доставки

1. Доставка товарів здійснюється Новою Поштою по всій території України.

  • Термін доставки: 1-5 днів.
  • Термін зберігання – за умовами перевізника (від 3 днів)
  • Неможливо відмовитися від частини замовлення.
  • Коли замовлення надійде до відділення, ви отримаєте SMS-сповіщення.

2.  Можливе отримання замовленого товару на складі у м.Дніпро (самовивіз), для цього в нотатках до замовлення напишіть про бажання забрати товар самостійно за адресою – м. Дніпро, вул. Будівельників, 60.

Вартість доставки:

Вартість сплачується Покупцем та розраховується на основі чинних тарифів перевізника. Сума до сплати залежить від кількості товару, його ваги та габаритів.

Вартість доставки однієї одиниці товару залежить від ваги та габаритів.

Увага! Через напружену ситуацію в східному та південному регіонах, тимчасово припинена доставка на окуповані території.

Під час війни термін доставки може змінюватися, залежно від оперативної ситуації на дорогах та регіону доставки.

Важливо! Ззберігання – за умовами перевізника (від 3 днів). День прибуття також враховується. Якщо не встигнете забрати, посилка повертається відправнику.

 

Перед оформленням замовлення ознайомтесь зі списком працюючих відділень, а також їх графіком роботи, на сайті “Нової Пошти”.

 

 

Спосіб оплати:

Безготівкова (для підприємств і юридичних осіб)
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:
після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для виставлення рахунку необхідно у коментарі вказати код ЄДРПО та юридичну назву вашої компанії.  Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Передоплата за реквізитами для приватних осіб
Вкажіть свій E-mail, телефон та прізвище, ім’я, по-батькові при оформленні замовлення. Після оформлення, Ваше замовлення відправляється на перевірку-вам зателефонує менеджер нашого магазину для підтвердження замовлення. Після обробки заявки Ви отримаєте друге повідомлення із реквізитами на свою пошту або через смс, як зручно Вам. Після чого можна перейти до оплати. У повідомленні міститимуться реквізити для оплати:
ФОП Кузнєцова Олена Ігорівна
ЄДРПОУ 3121410166
АТ  «РАЙФФАЙЗЕН БАНК»
UA313808050000000026009782899
МФО 380805
за реквізитами ви можете сплатити за замовлення у зручному для вас банку. У відділенні чи в застосунку банка у вашому телефоні. У застосунку банку обирайте меню “Платежі за реквізитами", в поле реквізитів вносьте відправлений вам розрахунковий рахунок (IBAN), та виконуйте команди банку для оплати. В полі “призначення платежу” обов’язково вкажіть: “номер замовлення” на сайті albatrosmarket.com.ua”.  
Кошти зараховуються банками від 2х годин до 3х банківських днів. Для прискорення відправки замовлення рекомендуємо в коментарі до платежу вказувати номер замовлення та надсилати скрін платіжного документа банку про оплату контактному менеджеру.

Післяоплата. Оплата при отриманні за умовами і тарифами перевізника – Нова Пошта.

Готівкова оплата та оплата терміналом у відділенні Нової Пошти. Доставка сплачується за умовами та тарифами перевізника.

У разі оплати відправлення з післяплатою, через перевізника Нова пошта, клієнт сплачує тариф доставки (залежить від габаритів, ваги та відстані), додатково +  2% від вартості вантажу + 20 грн., за умовами послуги “Післяоплата” від Нової пошти.


Передоплата карткою Visa / Mastercard on-line
Оплата замовлення відбувається онлайн за допомогою банківських карт Visa/MasterCard. Доставка можлива лише після підтвердження платежу.
Безпосередньо після успішної оплати банківською картою, на сторінці з’явиться інформація про стан транзакції. Ми гарантуємо безпеку платежів, а також надійний захист даних вашої банківської карти при оплаті онлайн.
Apple Pay
Транзакція Apple Pay обробляється аналогічно оплаті банківською картою. Кожен платіж підтверджується за допомогою Face ID, Touch ID або за допомогою вашого пароля безпеки. Apple Pay дозволяє швидко і безпечно здійснювати безконтактні платежі на будь-яку суму.
Google Pay
Транзакція Google Pay обробляється аналогічно оплаті банківською картою. Кожен платіж підтверджується за допомогою Face ID, Touch ID або за допомогою вашого пароля безпеки. Google Pay дозволяє швидко і безпечно здійснювати безконтактні платежі на будь-яку суму.

!Важливо: транзакції Apple Pay, Google Pay підтверджуються за допомогою Face ID, Touch ID або вашого пароля безпеки, тільки якщо ви робите замовлення на пристрої де ввімкнено ваш аккаунт з реквізитами. Якщо на вашому пристрої (телефон, ноутбук, планшет, комп'ютер) не зареєстровані ваші банківські реквізити (номер картки, CVV, дата), вам потрібно внести свої реквізити при оплаті в кабінеті оплати. 

Звертаємо увагу! 

Ваші реквізити картки не додаються на сайт albatrosmarket.com.ua!

Ви перебуваєте у захищеному шифруванням кабінеті оплати банку. 

Банк отримує вашу оплату і сповіщає про її успішність нам. Тому наш менеджер перевіряє надходження вашої оплати на наш рахунок.

Повернення товару

Увага! Ретельно перевіряти замовлення при отриманні!

У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар післяплатою і відмовитися від його отримання. Для цього потрібно скласти акт (претензію).

Ми не можемо гарантувати вирішення суперечливих ситуацій на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.

Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність пакування на відсутність механічних пошкоджень та комплектацію на наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.

При отриманні замовлення ви завжди можете відмовитися від будь-якого доставленого товару, відповідно до Закону Україні про права споживачів.

Відповідно до Закону України про захист прав споживачів повернення товару можливе лише при збереженні Чека та пошкодженого товару.

 

ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК

shop@albatrosmarket.com.ua        

+38 067 357 3500

 

Корзина0
Немає продуктів
Продовжити покупки
0