Співпраця

Співпраця для HoReCa та Cleaning компаний.

Весь наш асортимент паперової продукції задовольнить ваші потреби у серветках столових, косметичних серветках, серветках столових з вашим логотипом, харчових крафтових пакетах САШЕ, харчовій упаковці, паперових рушниках для прибирання, у туалетному папері. Формат рушників та туалетного паперу джамбо Власне виробництво дає змогу пропонувати товари для оптової закупівлі за най конкурентнішими цінами на ринку.

Пропозиція має зацікавити представників готельно-ресторанного бізнесу, кафе, кухонь на замовлення з доставкою, фаст фуд закладів, дитячих закладів – садочків, шкіл, розважальних та навчальних центрів, центрів коворкінгу, для обслуговуючих служб бізнес центрів, для клінінг компаній, що мають постійну потребу у витратних матеріалах для прибирання і гігієнічних засобах та інших.

Чому вигідно саме з Альбатрос?

Природньо, дефіциту зараз немає, купити можна все, що забажаєте. Але наш онлайн магазин-найвигідніший. А для того щоб не бути безпідставними, наведемо кілька фактів:

    1. Швидка доставка.
    2. Прийом замовлень та оперативне вирішення завдань. Звичайно, ви можете залишити замовлення на нашому сайті в будь-який час доби і ми оперативно зв’яжемось з вами, але, якщо вам потрібна консультація фахівців або ви хочете зробити замовлення по телефону, будемо раді Вашому дзвінку!
    3. Відправка товарів по всій Україні.  Де б ви не знаходилися, ми готові зробити відправку будь-якою поштовою компанією. Також, маємо свою власну доставку у регіоні.
    4. Виключно низькі ціни на оптові закупівлі від 6 000 грн. Це означає, що співпраця з нами точно буде вигідною для вашого бізнесу. Наші менеджери порахують мега знижки та виставлять рахунок на вашу компанію з урахуванням ваших побажань по товару.
    5. Перевірені бренди. Ми не пропонуємо кота в мішку – вся представлена на нашому сайті відома та чудово зарекомендувала себе.

А ще, саме в нашій компанії працюють самі доброзичливі співробітники, які завжди готові. допомогти вам з вибором.

Алгоритм співпраці:

Обирайте товари (перелік категорій), додавайте у корзину сайта, при оформлені замовлення обирайте безготівковий розрахунок для Юридичних осіб. Додавайте у коментар – назву вашої компанії та код ЄДРПО. Ми зв’яжемось з вам для підтвердження замовлення та виставлення рахунку. Або відразу телефонуйте нашому менеджеру.

Зверніть увагу на високоякісні брендовані білі серветки з логотипом вашого бренду, товару, напрямку.
💥 Серветки вiд заводу-виробника ТОВ “Альбатрос” мають якісну преміум основу. Якість витратних матеріалів обличчя бізнесу. Преміум якість контролює наша власна лабораторія на виробництві.

💥 Брендовані серветки не тільки вирішують завдання з гігієни але є чудовим рекламним інструментом для вашого бізнесу.
💥 Харчова фарба відповідає усім стандартам. Нанесення вашого логотипу відбувається флексодруком. Якість друку дозволяє наносити QR та штрих-коди на серветки.

🔼Вибiр форматiв серветок 🔼:
-25х25см (1\2-х)
-33х34см (1\2х) 1\8 складання.
-33х34см (2х) 1\4 складання.

Серветки, які ми можемо забрендувати:

Серветки столові Альбатрос,250*250″ 100 шт.Джулія” білі.

Серветки столові Альбатрос, розмір 250*250, двошарові, 50 шт, “Джулія” білі

Серветки столові Альбатрос, розмір 330*340, 25 шт.”Джулія” білі.

Серветки столові Альбатрос, розмір 330*340,  1/8 складання 25 шт. “Джулія” білі

 

 

Корзина0
Немає продуктів
Продовжити покупки
0