Про нас

Компанія вийшла на ринок  зі своєю першою продукцією ще в середині 90-х.  В жовтні 1996 року було  запущено перше виробництво санітарно-гігієнічного паперу з  польської основи.  З  цього часу «Альбатрос» рухається в напрямку модернізації та  розвитку власної виробничої бази. За минулі десятиріччя ми значно розширили асортимент й вийшли на новий рівень.

 

У 2016 році компанія провела глобальну модернізацію,  яка значно підвищила якість продукції.  Було встановлено обладнання з випуску листових рушників  й  вдосконалено  лінії з  виробництва  основи для макулатурної продукції.

 

Сьогодні «Альбатрос» виготовляє та реалізує макулатурний туалетний папір із власної сировини та пропонує великий вибір якісної целюлозної продукції.

 

Асортимент компанії «Альбатрос» складається з:

⦁          макулатурного туалетного паперу й рушників;

⦁          целюлозного паперу, рушників, серветок.

 

Ми пропонуємо паперово-гігієнічну  продукцію, яка складається з двох  шарів  100% целюлози без застосування клейового з’єднання. Така технологія виробництва забезпечує абсолютну безпеку  та комфорт  споживачів.

 

Також компанія запустила власну ТМ «Будь Ласка»  з   великим вибором  гігієнічних товарів. Продукція стрімко заполонила торгові точки в Україні та за її межами.  ми експортуємо товари в Угорщину, Вірменію, Румунію, Грузію, Чехію, Польщу та інші країни ЄС.

 

Наша історія вимірюється тисячами  реалізованих  проєктів й високою довірою споживачів.

 

«Альбатрос» та позиція компанії

 

Ми за постійний розвиток, орієнтовність на кінцевого споживача та екологічність. Кредо «Альбатроса» пов’язано зі свідомим використанням сировини. Саме тому ми налагодили співпрацю з великими та середніми компаніями приймання вторинної сировини. Такі кроки дозволяють запобігти знищенню планети та природи. Частина виробництва спрямована на створення з неї продукції високої якості.

 

Вся паперова продукція  компанії «Альбатрос» має сертифікацію державної системи “УкрСЕПРО”.

Корзина0
Немає продуктів
Продовжити покупки
0